Telefon
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Camgulum.com, uluslararası nakliyat sektöründe lider bir şirkettir. Biz, müşterilerimize dünya genelinde taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hem genel kargo hem de özel taşımacılık ihtiyaçları için çözümler sunuyoruz.

İade politikamız hakkında detaylı bilgi almak için İade ve İade sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürün iadesi yapmadan önce lütfen ilgili politikaları inceleyiniz.

Camgulum.com, dünya genelinde birçok ülkeye taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yerel, ulusal ve uluslararası sevkiyatlar için hizmetlerimizi sağlıyoruz.

Teklif almak için Teklif Talep Formu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra, uzman ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Kabul ettiğimiz ödeme seçenekleri arasında kredi kartları, banka havaleleri ve çeşitli online ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Ödeme Seçenekleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kargo takibinizi yapmak için Takip Sayfası üzerinden takip numaranızı girerek anlık bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek de takibinizi sorgulayabilirsiniz.