Telefon
WhatsApp
İnstagram

İş Başvuru Formu

Başvuru Kılavuzu

Camgulum.com ailesine katılmak için başvurunuz için teşekkür ederiz. Uluslararası nakliyat sektöründe lider olan firmamız, deneyimli ve yetenekli bireyler arıyor. Siz de bizimle birlikte çalışarak sektördeki liderliğimize katkıda bulunabilir ve kendi kariyerinizde yeni zirvelere ulaşabilirsiniz.

Genel Personel Alımı:

Eğer iş dünyasında kariyer yapmaya hevesli, yaratıcı ve dinamik bir bireyseniz, sizi Camgulum.com'da görmekten mutluluk duyarız. Şirketimizde genel personel alımında bulunarak şirketimizin büyümesine katkıda bulunabilir ve kendi potansiyelinizi en üst seviyede kullanabilirsiniz.

Şoför Alımı:

Eğer taşımacılık sektöründe deneyimli, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şoförseniz, sizinle tanışmak ve şirketimizin değerli müşterilerine güvenli ve zamanında hizmet sunmak için birlikte çalışmak isteriz.

Başvurunuzun Değerlendirilmesi:

Başvurularınızı en kısa sürede değerlendireceğiz. Eğer başvurunuzla ilgili ek bilgilere ihtiyaç duyarsak sizinle iletişime geçeceğiz. Başvurunuz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişim sayfamızda yer alan bilgiler üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Camgulum.com olarak, çalışanlarımızın başarısı bizim başarımızdır. Sektördeki liderliğimizi sürdürebilmemiz için sizin gibi yetenekli bireylerle bir arada olmayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımla,